Finansowanie

Dajemy możliwość finansowania w trzech wariantach.

Firma Kserotech przygotowała kilka możliwości pozyskania wybranego sprzętu. W zależności od środków, planu finansowego w danym roku, bieżących wydatków, czy dotacji, zapraszamy do zapoznania sie z opcjami które pozwolą cieszyć sie wysokiej klasy sprzętem

DZIERŻAWA KSEROKOPIAREK

Urządzenia nowe jak i używane są po pełnych przeglądach technicznych, a wykwalifikowany personel przeprowadza szkolenie oraz wdraża urządzenie do pracy sieciowej w firmie.

Dzierżawa kserokopiarek to najpopularniejsza forma wybierana przez naszych klientów ceniących sobie bezpłatną opiekę serwisową, objętą dostawą tonerów oraz materiałów eksploatacyjnych. W ramach dzierżawy Klient ponosi koszt wykonanych jednostkowo kopii. Urządzenie jest własnością firmy pod logiem Kserotech, na której spoczywa obowiązek prawidłowego funkcjonowania. W zależności od charakteru wykonywanego zawodu przed wyborem tej opcji prosimy o kontakt telefoniczny. Nasz konsultant pomoże dobrać odpowiedni model kserokopiarki Konica Minolta. Do dyspozycji jest cały wachlarz proponowanych modeli, ich dobór opiera się na obciążalności oraz otrzymanie jednej kartki A4 dzięki czemu zaopatrujemy zarówno punkty ksero, urzędy kancelarie, jak i przedszkola czy szkoły. Istnieje możliwość wymiany kserokopiarki podczas trwania umowy lub wykupu po zakończeniu umowy dzierżawy kserokopiarki.

Jesteś zainteresowany dzierżawą kserokopiarek? W celu ustalenia szczegółów i doboru najlepszego sprzętu zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszej firmy w Chorzowie. Zapraszamy również Klientów z Katowic i całego Śląska.

Sprzedaż

Sprzedaż

Kupno dowolnej kserokopiarki z naszego zestawienia, zarówno za gotówke jak i przelew, jest podparte 5 letnią gwarancja na całe urządzenie oraz gwarancja 20tys kopii na materiały eksloatacyjne. Jesteśmy pewni co do produktów oferowanych przez Kserotech.pl zarówno pod względem bezawaryjnej pracy jak również pod względem umieszczonych w nich materiałów. Dbając o dalszą poprawną prace, oferujemy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, dodatkowo dostarczamy tonery oraz materiały eksploatacyjne z pewnego źródła. W związku z obowiązującym prawem dotyczącym sprzedaży urządzeń elektronicznych, istnieje możliwość oddania do utylizacji posiadanego urządzenia bezpłatnie. Opcja sprzedaży jest najczęściej wybieraną forma finansowania ze wzgledu na możliwość natychmiastowego spłacenia kserokopiarki, posiadaniem jej na własność, oraz rozlicznia wszelkich wydatków z nią związaną.
Kontrakt serwisowy

Kontrakt serwisowy

Urządzenia nowe jak i używane są po pełnych przeglądach technicznych, a wykwalifikowany personel przeprowadza szkolenie oraz wdraża urządzenie do pracy sieciowej w firmie.

Stworzony dla osób, które chcą posiadać kserokopiarkę na własność lecz przy ewentualnych wymianach tonerów lub materiałów eksploatacyjnych nie chcą być obciążani kosztami wymian. Urządzenie zostaje zakupione przez klienta z odpowiednim rabatem w zależności od czasu trwania podpisanej umowy. w cenie kopi zawiera się cena toneru materiałów eksploatacyjnych oraz przeglądów okresowych Dobór odpowiedniego modelu najczęściej jest ukierunkowany zakresem prac oraz od obciążenia. Ta opcja cieszy się uznaniem wśród firm produkcyjnych, małej poligrafii oraz firm projektowych i architektonicznych.

Leasing

Leasing

Urządzenia nowe jak i używane są po pełnych przeglądach technicznych, a wykwalifikowany personel przeprowadza szkolenie oraz wdraża urządzenie do pracy sieciowej w firmie.

polega na zakupieniu urządzenia za pośrednictwem firmy leasingującej na bardzo dogodnych warunkach finansowania. Rata leasingowa w całości stanowi koszt uzyskania przychodu. Największą popularnością cieszą się urządzenia droższe, półprodukcyjne o znacznej prędkości wydruku.

Godziny otwarcia

Poniedziałek 10 – 17
Wtorek 10 – 17
Środa 10 – 17
Czwartek 10 – 17
Piątek 10 – 17

Adres

Kserotech
Śląsk blisko Katowic
Ul. Wrocławska 11
41-506 Chorzów
Nip : 627-255-63-41
517-284-226