Kserotech

Technologia biurowa w najlepszym wydaniu .

O nas

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą, kładącą nacisk na wysoką jakość usług i oferowanych towarów. Naszą firmę tworzy zespół profesjonalnych i rzetelnych pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem o bardzo szerokiej wiedzy praktycznej. Jesteśmy świadomi konkurencyjności co motywuje nas do dalszej pracy nad nami i pozwala ustrzec się przed błędami popełnianymi przez konkurencje.

Nasz klient

Nasz klient

Zdajemy sobie sprawę z potrzeby ciągłego obiegu dokumentów w Państwa firmie i tego jak ważna jest bezawaryjność oferowanego sprzętu. W przeciwieństwie do konkurencji nie sprowadzamy sprzętu ze źródeł ogólnodostępnych lecz importujemy kserokopiarki bezpośrednio od firm leasingujących z Austrii i Niemiec dzięki czemu mamy najszerszy dostęp do maszyn z niskimi przebiegami oraz najlepszymi materiałami eksploatacyjnymi, a Ty otrzymujesz urządzenie z oryginalnymi materiałami, na które dajemy pisemną gwarancję. Zaufały nam instytucje państwowe, samorządowe jak i firmy rozpoczynające swoją drogę do sukcesu. Co ważne dopasowujemy urządzenie do potrzeb klienta, a nie klienta do maszyny, która akurat stoi na magazynie. Sprowadzamy sprzęt również na życzenie klienta.

Ekologia

Ekologia

Uważamy, że firma zajmująca się sprzętem elektronicznym powinna w szczególny sposób dbać o środowisko naturalne. Ponieważ kserokopiarki zawierają materiały trudno degradowalne podjęliśmy współpracę ze specjalistyczną firma Lukdar. Dzięki temu nasi klienci oprócz pozbycia się zużytego sprzętu otrzymuje dokumet poświadczający jego utylizacji zgodnie z derektywami Unii Europejskiej. Odbieramy nie tylko kserokopiarki ale również puste pojemniki po tonerze, oraz materiały eksloatacyjne.

serwis kserokopiarek

serwis kserokopiarek

SERWIS KSEROKOPIAREK

Swoją działalność skupiamy głównie na Śląsku oraz województwach ościennych, co zapewnia szybką reakcję serwisu. Nie zostawiamy jednak klientów z innych regionów Polski bez opieki serwisowej. W każdym mieście wojewódzkim znajdują się siedziby zaprzyjaźnionych firm, które po zakupie u nas kserokopiarki obejmą je swoją serwisowa opieką. Dzięki tak wypracowanej współpracy czas reakcji serwisowej zostaje ograniczony do minimum, a usterki zostają zniwelowane często w przeciągu kilku godzin roboczych. Prowadzimy kompleksowy serwis kserokopiarek – zajmujemy się zarówno systematycznymi przeglądami i konserwacją, jak i usuwaniem nagłych awarii.

kserokopiarki nowe oraz używane

kserokopiarki nowe oraz używane

kserokopiarki z gwarancją oraz ubezpieczeniem

Firma KSEROTECH oferuje kserokopiarki od prostych A4 do wysokonakładowych wielofunkcyjnych urządzeń, w różnych konfiguracjach finansowania. W stałej ofercie posiadamy tonery oraz materiały eksploatacyjne. Bazujemy na urządzeniach marki Konica Minolta oraz Ricoh zapewniając tonery, części w konkurencyjnych cenach oraz kompleksową obsługę począwszy od instalacji do złomowania.

Materiały eksloatacyjne

Materiały eksloatacyjne

Ze względu na dobrą i długotrwałą współpracę z importerami części zamiennych oraz tonerów możemy pochwalić się konkurencyjnymi cenami przy wysokiej jakości oferowanych materiałów. Posiadamy części modułowe jak również pojedyncze podzespoły. Daje to Państwu dużą oszczędność ponieważ w razie uszkodzenia np. samej rury bębna nie narażamy klienta na zakup całego unitu, bo wymieniamy tylko i wyłącznie uszkodzoną część.

Transport

Transport

Zapewniamy transport zakupionych urządzeń na terenie województwa Śląskiego oraz województw ościennych, po telefonicznym kontakcie z klientem. Posiadamy udogodnienia związane z rozładowywaniem samochodu. Istnieje możliwość dostarczenie kurierem urządzenia do zaprzyjaźnionych firm kopiarkowych, które dokonają instalacji urządzenia w siedzibie klienta lub też dostarczenia sprzętu bezpośrednio do siedziby klienta i instalacji oprogramowania za pośrednictwem zdalnego sterowania lub przeszkolenie informatyka pełniącego opiekę nad firma klienta

Punkt Ksero

Punkt Ksero

Punkt ksero jest to nieodłącznym aspektem firm kopiarkowych. My jednak nie skupiamy się jedynie na kserowaniu, drukowaniu oraz skanowaniu dokumentów dla lokalnych społeczności. Wykonujemy różnorodne produkty na zamówienie (od wizytówek, ulotek, plakatów poprzez personalizowane zaproszenia, winiety, naklejki i wiele innych). W lokalu znajduje się sieć umożliwiająca skorzystanie z internetu, jak również przeslanie dokumentów na maila. Tworzymy PDF’y, a sieć bluetoth pozwala na przeslanie treści do wydruku bezpośrednio z urządzeń mobilnych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz do odwiedzenia i polubienia naszego funPage, gdzie można zobaczyć przykłady oferowanych przez nas produktów.

Godziny otwarcia

Poniedziałek 10 – 17
Wtorek 10 – 17
Środa 10 – 17
Czwartek 10 – 17
Piątek 10 – 17

Adres

Kserotech
Śląsk blisko Katowic
Ul. Wrocławska 11
41-506 Chorzów
Nip : 627-255-63-41
517-284-226