Usługi ksero oraz sklep papierniczy w Chorzowie Batorym

Co się będzie znajdować w miejscu warzywniaka?

Gdzie w okolicach ulicy Granicznej, Kaliny, Czempiela, czy Gagarina można wykonać odbitkę ksero w kolorze? Gdzie można kupić wkład do długopisu czy zeszyt do szkoły? Jak daleko musisz się udać by wykonać skan dokumentu?

 

Pod adresem Gagarina 33 w Chorzowie już niedługo powstanie nowy punkt usługowy. Firma Kserotech, która zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem sprzętu biurowego, takiego jak kserokopiarki nowe i używane w styczniu 2019 roku przeniosła swoją siedzibę właśnie na ul. Gagarina 33.

Nieustannie się rozwijamy i czerpiemy wiedzą na temat zapotrzebowania konkretnych usług w danym miejscu i czasie. Zespół Kserotech wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na usługi ksero w Chorzowie w dzielnicy Batory, postanowił stworzyć punkt ułatwiający życie mieszkańcom tej części miasta. Powstający sklep, który niebawem będzie można odwiedzić pod adresem internetowym gagarinek.pl, będzie nowoczesnym punktem papierniczym w Batorym.

Nie tylko usługi ksero, szereg możliwości w jednym miejscu.

Wpisując w wyszukiwarkę: „Wydruki Chorzów Batory„, nie spotkacie się Państwo
z zawyżonymi cenami za usługę ksero. Nie znajdziecie także windowanych cen za artykuły papiernicze w okrojonym asortymencie.

Co zaoferujemy już niebawem?Wydruk kolorowy chorzow batory

Gagarinek w Batorym zapewni każdemu Klientowi usługi na najwyższym poziomie, przy korzystnych cenach. Masz oprawić pracę magisterską? Nie musisz jechać na drugi koniec Chorzowa. Realizujemy wydruki kolorowe, skanowanie, oprawę pracy, jej skserowanie, laminowanie i bindowanie. Szukasz oryginalnego zaproszenia na ślub lub inną uroczystość? Gagarinek w Batorym oferuje szeroką gamę usług z zakresu poligrafii personalizowanej, czyli pieczątki, zaproszenia, dyplomy, wizytówki i plakaty reklamowe. Ponadto, poszerzamy zakres usług o digitalizację dokumentów i książek do archiwizacji. Oczekujemy na dostawę skanera oraz plotera A0 do wydruków CAD.

Artykuły szkolne i biurowe. Gagarinek w Chorzowie Batorym

Specjalnie z myślą o uczniach, studentach i wszystkich Klientach korzystających z materiałów biurowych, postanowiliśmy wyposażyć nasze nowe miejsce w asortyment realizujący potrzeby naszych Klientów.

W naszej ofercie sklepu z artykułami szkolno-papierniczymi w Chorzowie znajdziecie Państwo:
artykuły papiernicze takie jak: koperty, blok rysunkowy, zeszyty, brystole,
• artykuły piśmiennicze takie jak: długopisy, zakreślacze, mazaki, ołówki, kredki,
akcesoria szkolne: nożyczki, farby, teczki, koszulki, zakreślacze, mazaki, cienkopisy, produkty dla osób leworęcznych, farby, modelina.

Dodatkowym asortymentem jakim chcielibyśmy Państwa zaskoczyć to personalizowane artykuły okazjonalne. Stworzymy od podstaw etykietkę na urodziny do ulubionego trunku, oraz exploding box. Realizujemy również zaproszenia oraz winietki ślubne. Współpracujemy z firma zajmującą się organizacja opraw urodzinowych jak i weselnych. Ręcznie robione produkty sezonowe które do tej pory można było spotkać wyłącznie na portalach aukcyjnych. U nas będzie można je zamówić, obejrzeć wzory jak i wybrać kolor lub wsad. Rewelacja ostatnich lat są torty pieluchowe, doskonałe na tradycyjne Shower Party organizowane dla przyszłych mam, jak i na chrzciny czy roczki.

Kserotech i Gagarinek w Chorzowie

Zespół Kserotech.pl oferuje sprzedaż kserokopiarek i ich profesjonalny serwis oraz wynajem sprzętu. Ponadto, posiadamy w ofercie tonery, materiały eksploatacyjne i niszczarki. Realizujemy ekspertyzy i wyceny sprzętu.
Aby sprostać założonym celom, nasz zespół tworzy dla Państwa miejsce, w którym można będzie zrealizować kilka założeń podczas jednej wizyty. Każdy Klient, który przyjdzie do Gagarinka w Chorzowie Batorym, uzyska profesjonalną obsługę i zaoszczędzi swój cenny czas.
Już niebawem, na stronie www.gagarinek.pl, znajdziecie Państwo cennik usług i prezentację asortymentu sklepu. Tworzymy fanpage, na którego zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszym Gagarinkiem w Batorym. Będziemy tam publikować na bieżąco newsy o promocjach oraz będziemy się tam chwalić naszymi wykonanymi zleceniami, byście mogli Państwo zobaczyć, czym się zajmujemy i co możemy dla Was zrobić.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom chorzowskich Klientów, Gagarinek melduje, że jest otwarty na propozycje z Państwa strony. Jeśli macie pomysły, co jeszcze mogłoby się znaleźć w naszym asortymencie, czego potrzeba w sklepie papierniczym Chorzów Batory – czekamy na propozycje pod adresem mailowym sklep@gagarinek.pl lub druk@gagarinek.pl

Zaczynamy działać dla Państwa już niedługo. Oczekuje my dostawy mebli oraz montaż reklam.

Zespół Kserotech i Gagarinka z Batorego w Chorzowie.

Dawid Zieliński – właściciel Kserotech Chorzów