Utylizacja Sprzętu biurowego

Odbierzemy zużyte kserokopiarki oraz drukarki.ekologia w przedsiebiorstwie

 

W dzisiejszych czasach, dbanie o środowisko naturalne staje się obowiązkiem każdego człowieka. Mając to na uwadze, zajmujemy się utylizacją kserokopiarek, wychodząc naprzeciw idei ekologii i tym samym pomagamy naszym Klientom w realizacji tego założenia.

 

Sprowadzany przez nas sprzęt, charakteryzuje się niskim zużyciem energii i wydłużonym czasem eksploatacji przez użytkownika. Przekłada się to na wysoką wydajność kserokopiarek Ricoh i Konica Minolta oraz zmniejsza ich udział w odpadach przemysłowych.

 

Materiały używane w kserokopiarkach są trudno biodegradowalne, co wiąże się z koniecznością profesjonalnej utylizacji. Podjęliśmy współpracę z firmą utylizacyjną, która zajmuje się odbiorem odpadów zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

 

Nasze urządzenia są dopuszczone do użytku w Unii Europejskiej, spełniają wszystkie warunki poboru prądu oraz zaniżonej szkodliwości dla środowiska. Oferowane kopiarki, drukarki i urządzenia wielofunkcyjne spełniają wymogi środowiskowe określone stosownymi ustawami.

 

Nasi Klienci są otoczeni opieką od momentu zakupu każdego urządzenia wielofunkcyjnego, tonera do kserokopiarki, niszczarki czy ksero. Zajmujemy się sprzedażą i doradztwem, lecz przede wszystkim nie zostawiamy Klienta samego
w późniejszym etapie współpracy. Dbamy o sprzęt, świadcząc usługę serwisu, jak również zajmujemy się utylizacją sprzętu na koniec jego użytkowania. Kupując sprzęt elektroniczny, warto mieć świadomość, że kiedyś w przyszłości stanie się on elektrośmieciem, który trzeba zutylizować. Takiemu procesowi trzeba poddać także plastik, tusze, tonery i smary, które mają negatywny wpływ na nasze środowisko. My się tym zajmiemy.

Karty przekazania odpadu

Dbając o środowisko, zajmujemy się utylizacją elektrośmieci, odbierając je od Państwa z innymi zużytymi materiałami i pustymi tonerami. Zebrane i odebrane odpady poddaje się segregacji i przekazuje do utylizacji lub recyklingu według obowiązującego prawa. Każde przekazanie pustego pojemnika po tonerze czy sprzętu, jest potwierdzone kartą przekazania odpadu. Macie Państwo gwarancję, że zużyta kserokopiarka zostanie poddana procesowi utylizacji lub recyklingu. Wystarczy do nas zadzwonić, a my odbierzemy niepotrzebny sprzęt.utylizacja kserokopiarek i tonerów