Kserokopiarki pod indywidualne zamówienie

Sprecyzowane oczekiwania wobec urządzeniakserokopiarki na zamówienie

Specyfikacja pracy urządzeń kserograficznych to nie tylko biuro czy korporacja.
Kserokopiarki oraz urządzenia wielofunkcyjne są wykorzystywane również w punktach ksero oraz drukarniach do realizowania mniejszych nakładów. Zgodnie z zapotrzebowaniem na maszynę o specyficznych parametrach dzięki współpracy oraz wymianie informacji o pojawieniu się rzadkich na rynku urządzeń sprowadzimy dla Ciebie idealny model. Zakłady fotograficzne lub drukarnie będą inaczej podchodzić pod kwestie poszukiwań drukarki do celów jakie ma realizować Firma Kserotech na podstawie wywiadu z klientem dostosuje model oraz przedstawi argumenty dlaczego taki wybór jest najkorzystniejszy dla oczekiwań jakie ma spełnić.

Takie rozwiązanie jest skierowane również do firm poligraficznych gdzie zaistniała potrzeba zaspokojenia oczekiwań klienta, przykładem może być urządzenie posiadająca pięć tonerów, tworząca zaproszenia, dyplomy czy prospekty. W tradycyjnych urządzeniach nie ma możliwości nadruku koloru białego, wydawało by się że jest to zaleta tylko urządzeń offsetowych dostępnych w drukarniach czy dużych zakładach poligraficznych. Nic bardziej mylnego, kserokopiarki z pięcioma tonerami były i są bardzo poszukiwane na rynku.
Innym urządzeniem będzie zainteresowany fotograf. Nastawiony na jakość, możliwość wydruku na papierach połyskujących do których są wymagane systemy poboru papieru nie spotykane np. w urządzeniach czarno-białych czy starszych kserokopiarkach kolorowych. Wydruki kalendarzy, plakatów, czy zdjęć jest znacznie tańsze za sprawą poboru prądu, kosztów tonerów czy stosowaniu papieru satynowego zamiast fotograficznego.

Urządzenia wysokonakładowe dla profilu Twojej działalności

Kserokopiarka przemysłowa na zamówienie to zakresy powyżej 75 kopii na minutę. Idealne rozwiązanie dla punktów ksero, lub małej poligrafii chcących zwiększyć wydajność. Serie finisherów oraz rozwiązań opcjonalnych zautomatyzuje i przyśpieszy produkcje np. instrukcji obsługi, ulotek, czy prospektów.

Kserokopiarka Twoich oczekiwańMeteor DP8

W Twojej poprzedniej firmie było ksero które chciałbyś mieć?
Znalazłeś taką w internecie z niekorzystnymi warunkami gwarancji, znajomy polecał ten model, chcesz drukować koperty na szerszą skale? a może po prostu szukasz urządzenia z faxem, z funkcją zszywania i z licznikiem do 50tys kopii. Z pośród kilku tysięcy kserokopiarek trafiające na rynek maszyn używanych może znajdować się właśnie taki model który spełni Twoje oczekiwanie.

Zapytania ofertowe oraz przetargi na kserokopiarkę

Przetarg na kserokopiarkę jest również formą kupna pod zamówienie. Szef kazał Ci kupić urządzenie taką drogą? Chętnie przystąpimy do zapytania. Mając sprecyzowane wytyczne odnośnie oczekiwań jakie stawiasz przed nowym urządzeniem w Twojej firmie, oraz specyfikacje działalności, możesz mieć pewność że zaproponowany przez nas model oraz marka idealnie sprawdzi się w codziennym usprawnianiu pracy, poprawiając efektywność oraz ergonomie. Zapraszamy do zapytań, wytycznych, informowania nas o procesach przetargowych. Dołączając do modelu nasze warunki serwisowe, gwarancyjne oraz cenowe, wyjdziemy poza zimną specyfikacje przetargową, oraz otwartą drogę do grona zadowolonych klientów firmy Kserotech.