Serwis kserokopiarek Ricoh oraz Konica Minolta na Śląsku

Niezależny serwis kserokopiarek na Śląsku Ricoh i Konica Minolta

Szybki Serwis kserokopiarek Ricoh Bizhub

 

Wsparcie serwisowe dla przedsiębiorców w których ogromną role pełni obieg dokumentów, komunikacja miedzy pracownikami czy oddziałami jest szalenie ważna. Firma Kserotech jest oparta na serwisie, szerokie doświadczenie z urządzeniami biurowymi jak i przemysłowymi gwarantuje ogromną wiedzę w zakresie urządzeń Ricoh oraz Konica Minolta. Oprócz kompetentnych działań w zakresie serwisu, chętnie wytłumaczymy, pokarzemy i zasugerujemy. Zajmujemy się nie tylko dbaniem o urządzenia kupione w naszej firmie w zakresie gwarancyjnych czynności przeglądowych, ale przede wszystkim wspieramy użytkowników szukających pomocy pogwarancyjnej.

Wycena naprawy kserokopiarki

Jako serwis niezależny wyceniamy koszty napraw urządzeń Ricoh i Konica Minolta w dwóch opcjach. Dzięki współpracy z dostawcami części do kserokopiarek dające gwarancje na swoje produkty możemy zaproponować wymiany eksploatacyjne w oryginałach rekomendowanych przez producentów oraz wysokiej jakości części zamienne takich renomowanych firm. Powoduje to znaczne obniżenie kosztów wymiany czy interwencji serwisowej.

Wdrożenie sieciowe kserokopiarek Ricoh oraz Konica Minolta bizhub

Dostępne w ofercie kserokopiarki czy to nowe czy poleasingowe posiadają karty sieciowe. W przeciwieństwie do urządzeń na biurkowych sterowniki do drukarek są dostępne na stronach producenta i posiadają one wszystkie funkcje jakie drukarka oferuje. Często zdarza się że systemy komputerowe takie jak Windows 10 sam wyszukuje, oraz instaluje oprogramowanie z puli swoich sterowników podstawowych. W efekcie sterownik jest okrojony i nie oferuje wszystkich możliwości urządzenia. W przypadku instalacji kserokopiarki zakupionej w firmie kserotech serwis dostarczający urządzenie konfiguruje sprzęt oraz komputer by maksymalnie wykorzystać atuty maszyny. W związku z rozpowszechnionym wśród firm systemu wifi, powoduje iż kserokopiarki posiadające wyłącznie połączenie za pomocą portu RJ-45 wymagają fizycznego włączenia urządzenia do sieci. Przygotowane przez firme Kserotech powoduje iż za sprawą jednej modyfikacji urządzenia działają w sieci Wifi. Wiedza oraz doświadczenie z zakresu sieci komputerowych zaowocowało umożliwienie podłączenie każdej kserokopiarki z siecią bezprzewodową wifi. Sporym kłopotem jest konfiguracja skanera wykorzystującego możliwość tworzenia plików pdf bezpośrednio na komputer użytkownika. Należy pamiętać iż w związku z usługami podłączenia drukarki oraz skanera sieciowego, serwis kserokopiarek nie zajmuje się zagadnieniami sieciowymi i nie ingeruje w strukturę informatyczną firm.

Wymiana części w kserokopiarce.kserokopiarka produkcyjna na zamówienie

 

W dobie internetu zdarzają się wyprzedaże magazynowe części czy kontakty klienta pozwalają nabyć podzespoły kserokopiarki w niższej cenie niż oferowana na Polskim rynku. Serwis kserotech jest elastyczny na potrzeby klienta. Masz uszkodzony silnik a boisz się wymienić go sam? wymienimy go dla Ciebie. W każdej z serii kserokopiarek nawet tej samej firmy, zdarzają się „knify” w rozkręcaniem urządzenia. Należy pamiętać ze kserokopiarki również technologicznie zaawansowane. Posiada oprogramowanie które również może wymagać konfiguracji. Wychodzimy na przeciw klientom którzy chcą uniknąć uszkodzenia kserokopiarki. Zrobimy to za Ciebie z wykorzystaniem Twoich części.

Dostawa tonerów do kserokopiarki Bizhub Konica Minolta oraz Ricoh

Kserotech dba o urządzenia w sposób pośredni. Odciążamy użytkowników o zajmowanie się kwestiami tonerów. w ciągłej ofercie sprzedażowej znajdują się oryginały oraz zamienniki. Największą zaletą oferowanych przez nas tonery zamienne jest gwarancja producenta o pełnej zgodności zawartości pojemników ze specyfikacjami technologicznymi urządzeń do których są dedykowane. Jest zasadnicza różnica miedzy tonerami regenerowanymi a zamiennikami. Na aukcjach internetowych spotykane są chińskie zasypki w oryginalnych opakowaniach. Gwarancją wysokiej jakości zamiennika jest nienaruszona obudowa oraz opakowanie firmowane logiem producenta. Stosowanie takich zamienników zapewni bezproblemową pracę kserokopiarki, poprawną prace systemów dozowania toneru, dobra jakość wydruku.

Utylizacja zużytych tonerów do kserokopiarek Ricoh oraz Konica Minolta

Odbiór zużytych pojemników po tonerach zgodnie z przepisami o  towarach sypkich oraz trudno degradowalnych. Dzięki współpracy z firmami zajmującymi się przetwarzaniem elektro śmieci oraz materiałów z nimi związanych odciążamy swoich klientów. Wystawiamy protokół zdawczo-odbiorczy.

Regeneracja Unitu urządzeń kolorowych Konica Minolta Bizhub

W przypadku urządzeń polasingowych koszty wymian zespołów obrazowania generuje wysokie koszty. Najczęściej dochodzi do informacji o zużyciu wszystkich trzech unitów kolorowych. Cena tych podzespołów naraża użytkownika na spory wydatek. Serwis Kserotech dzięki dostępowi do części zamiennych remontuje wkłady światłoczuje w kserokopiarkach Ricoh oraz Konica Minolta, skutecznie obniża koszty wymiany.

Orientacyjne koszty materiałów eksploatacyjnych oraz utrzymania maszyny

Kupno kserokopiarki Konica Minolta lub Ricoh, nie zależnie od przeznaczenia lub modelu wiąże się z kosztami utrzymania. Serwis na podstawie danych producenta, żywotności materiałów, tonerów oraz obsługi serwisu jest w stanie wyliczyć orientacyjne roczne koszty jakie ponosi użytkownik. Jest to doskonała symulacja przed sprzedażowa dająca szerszy obraz na dobór odpowiedniego urządzenia do przewidywanych nakładów.

Opieka Serwisowa

Opisana w formach finansowania możliwość podpisania Kontraktu Serwisowego. Całkowita opieka związana z urządzeniem, zaopatrzeniem w tonery, dbanie o poprawne działanie jest realizowane przez dział serwisu firmy Kserotech. Włączenie urządzenia w system powiadomień o zdarzeniach zmniejsza reakcje na awarie do minimum.

Wsparcie techniczne umów dzierżaw kserokopiarek

Poprawną prace urządzeń w ramach umów dzierżawy opisanej w formach finansowania również powierzone jest działowi serwisowemu. Wysoką jakość wydruków, pomoc w przypadku problemów z obsługą jak i zapewnieniem dostaw tonerów.

Przygotowanie przed sprzedażoweprzygotowanie przed sprzedażowe kserokopiarek

Oferując wieloletnią gwarancje na kserokopiarkę oraz włączenie w nią materiałów eksploatacyjnych oferowane urządzenie musi spełniać surowe wymogi serwisowe. Serwis kserotech nie tylko selekcjonuje wśród kilkuset egzemplarzy model który trafi do sprzedaży pod naklejką firmy Kserotech ale również przygotowuje ją do kolejnych długich lat funkcjonowania. Oprócz pełnego przeglądu, są przeprowadzane czynności weryfikujące poprawność działania mechanizmów napędowych takich jak liczne sprzęgła, zespoły zębate, tuleje oraz elementy odpowiedzialne za obrazowanie i utrwalanie. Urządzenia przechodzą skomplikowane testy poprawności pracy, ponieważ jest to ostatnia możliwość wymian które mogą w przyszłości zakłócić prace kserokopiarki. Ostatnim punktem przygotowania przed sprzedażowego jest szczegółowe odkurzenie, czyszczenie, zabezpieczenie maszyny przed transportem.Umieszczenie naklejki z danymi teleadresowymi jest jednocześnie zapewnieniem o solidnym przygotowaniu kserokopiarki do pracy w Twojej firmie.

Szkolenie pracowników z obsługi kserokopiarek Ricoh oraz Konica Minolta

Książkowa instrukcja obsługi jest dołączana do dokumentacji kserokopiarki, natomiast nic nie zastąpi przeszkolenia pracowników. W związku iż większość osób jest wzrokowcami, poświęcimy Twoim pracownikom tyle czasu ile będzie to konieczne. Pokażemy jak wykonać kopie, porozmawiamy o najczęściej wykonywanych pracach i pokażemy jak wykonać je za pomocą nowego urządzenia. wdrożymy oprogramowanie, zadaniem serwisu jest pozostawienie kserokopiarki Konica Minolta lub Ricoh w Twojej firmie tak, by pracownicy mogli w pełni korzystać z jej zalet.

Pomoc techniczna z obsługi kserokopiarek Ricoh oraz Konica Minolta

Zdajemy sobie sprawę z natłoku obowiązków, informacji oraz upływającego czasu. Każdy ma prawo zapomnieć, dotyczy się to zwłaszcza rzadko używanych funkcji lub instalacji skanera sieciowego. Nie pozostawiamy naszych klientów bez pomocy, zadzwoń, napisz maila. Wytłumaczymy, podpowiemy, w przypadku wizyty serwisu w okolicy podejdziemy na przysłowiową „kawę”.

Dzięki szerokiemu wyjścia w stronę klienta polityki firmy Kserotech, w żadnej sytuacji nie pozostaniesz bez pomocy. Wieloletnie doświadczenie i praca z setkami klientów w tym okresie, pozwoliło stworzyć silny kompetentny i konkretny serwis.

Gwarancja jest indywidualną umową zawartą między Tobą a firmą która dostarczyła Ci sprzęt.
Uważasz że serwis generuje za duże koszty?
Przejmiemy warunki gwarancji, warunkiem jest urządzenie Konica Minolta Bizhub lub Ricoh.

 

Dział Serwisu serdecznie zaprasza do kontaktu. 

serwis@kserotech.pl