Finansowanie Kserokopiarek na terenie Śląska

FIRMA KSEROTECH PRZYGOTOWAŁA KILKA MOŻLIWOŚCI POZYSKANIA WYBRANEGO SPRZĘTU.
W ZALEŻNOŚCI OD ŚRODKÓW, PLANU FINANSOWEGO W DANYM ROKU, BIERZĄCYCH WYDATKÓW, CZY DOTACJI, ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIE Z OPCJAMI KTÓRE POZWOLĄ CIESZYĆ SIE WYSOKIEJ KLASY SPRZĘTEM

Dzierżawa kserokopiarek

Jak wygląda dzierżawa kopiarek i na czym polega?Dzierzawa kserokopiarki

Jest to jedna z najpopularniejszych form użytkowania sprzętu. Kopiarka trafia do Klienta, ale nadal jest własnością naszej firmy. Kserotech odpowiada, więc za serwisowanie sprzętu, kontrolę prawidłowego funkcjonowania kopiarki, tonery i materiały eksploatacyjne.
Jaki jest wkład Klienta w tę formę współpracy? Firma, dzierżawiąc urządzenie wielofunkcyjne, płaci za prąd, papier i za dzierżawę kopiarki. Co ważne, sprzęt zawsze można wymienić na szybszy i oraz wykupić na własność.

Dlaczego dzierżawa się opłaca?Dokładając wszelkich starań, dbamy o jak najlepsze dopasowanie sprzętu do wymagań każdego Klienta. Zawsze indywidualnie dobieramy kopiarki, adekwatnie do natężenia wydruku w danej firmie, by koszty eksploatacji maszyny były jak najkorzystniejsze dla Klienta.

Cena zależy od czasu, na jaki Klient chce wynająć kserokopiarkę oraz od ilości wykonywanych kopii czarno-białych lub kolorowych;
– Umowę można podpisać na 12, 24 i 48 miesięcy, lub indywidualnie np. na czas trwania budowy;
– Klient nie płaci za skanowane dokumenty. Oznacza to, że cena dzierżawy kopiarki odnosi się do dokumentów drukowanych, a nie skanowanych;
– Gdy Klient przekroczy ustalony limit drukowanych dokumentów, cenę dodatkowych kopii ustalamy zawsze indywidualnie, jest to uzależnione od modelu kserokopiarki;
– Dbając o jakość oferowanych maszyn, dzierżawimy Ricoh i Konica Minolta. Pracując na sprzęcie sprowadzanych z Niemiec i Austrii, macie Państwo gwarancję korzystania ze sprzętu wysokiej klasy, najlepszej wydajności i niskich kosztach eksploatacyjnych;
– Dzierżawiony sprzęt jest własnością naszej firmy i posiada ubezpieczenia od zalania, pożarów i przepięć sieciowych.

Kserokiopiarka za darmo?

Tak. Nasza firma oferuje dzierżawy bezczynszowe. Taka forma współpracy jest dedykowana Klientom, którzy wykonują dużą liczbę kopii. Jak to działa? Jeśli Klientem jest np. szkoła, nie musi płacić abonamentu przez cały rok. Płaci tylko za wykonane kopie i nie ponosi kosztu dzierżawy w okresie wakacyjnym.

Zapraszamy do kontaktu.
Nasi fachowcy zaproponują najkorzystniejszą formę dzierżawy kopiarki, dopasowując jej czas trwania i rodzaj sprzętu specjalnie do Państwa firmy.
Naszą ofertę wyróżnia oprócz przejrzystych warunków oraz elastyczności, brak opaty za gotowość serwisowej, oraz nie pobiera opłat za dojazd do klienta.

 

Kontrakt serwisowykontrakt serwisowy kserokopiarki

Ten rodzaj usługi, dedykowany jest Klientom, dla których ważnym elementem współpracy jest opieka serwisowa. Wynajem serwisu kserokopiarek został stworzony dla firm, które otrzymają kopiarkę na własny użytek, a poniesione koszty będą wliczone w cenę kopii.

Wynajem serwisu kserokopiarek w kilku krokach

Krok 1

Na początku nasi fachowcy doradzą, jaki model kserokopiarki Ricoh czy Konica Minolta, będzie najbardziej ekonomiczny pod względem użytkowania w firmie. Dobór odpowiedniego urządzenia jest dyktowany zakresem prac obciążeniowych w konkretnym zakładzie. Zespół Kserotech zawsze przeprowadzi wywiad z Klientem, by poznać jak największą ilość szczegółów dotyczących warunków eksploatacji sprzętu. W przypadku posiadanego już urządzenia Konica Minolta lub Ricoh serwis przeprowadzi bezpłatną analizę stanu technicznego kserokopiarki. Jeśli Klient ma nadal gwarancje na urządzenie automatycznie przejmujemy ją w ramach opieki serwisowej.

Krok 2

Podpisujemy umowę serwisową, dzięki której Klient nie będzie nigdy obciążany kosztami wymiany tonerów i materiałów eksploatacyjnych. Nasza firma co miesiąc wystawi fakturę za ilość wykonanych kopii na danym urządzeniu i w comiesięcznej cenie za wykonane kopie, zawrze się koszt serwisowania. Serwis kserokopiarki w cenie kopii to oferta najkorzystniejsza dla Klienta, który nie będzie się martwić dodatkowymi kosztami związanymi z serwisowaniem zakupionego u nas sprzętu.

Krok 3

Klient dokonuje wyboru rodzaju umowy serwisowej. Oferujemy umowy na 24 miesiące lub na 36 miesięcy. Kolejno, otrzymuje dokumenty ubezpieczające kopiarkę oraz pisemną gwarancję na sprzęt Ricoh i Konica Minolta. Każdego miesiąca dostarczamy rozliczenie z wykonanych kopii oraz pełną dokumentacje przy wymianach eksploatacyjnych.

Ceny, ceny, ceny…

            Wynajem serwisu kserokopiarek zawsze zależy od modelu kserokopiarki. Inna będzie stawka dla maszyny czarno-białej, a inna dla druku kolorowego.

Z naszej strony, dołożymy wszelkich starań, by opieka serwisowa była dla Państwa gwarancją nieprzerwanej pracy urządzeń drukujących w Państwa firmie.

Leasing kserokopiarek Konica Minolta Leasing finansowanie urzadzenia wielofunkcyjnego

Jedną z najważniejszych zalet dobrze dobranego leasingu, jest odpowiedni wybór firmy zajmującej się taką formą finansowania przedsiębiorstw. Z naszej strony, możemy zaproponować leasing kopiarek Ricoh i Konica Minolta, dzięki współpracy ze specjalistami w tej branży. Zawsze wychodzimy Klientom naprzeciw i staramy się ułatwić dokonanie wyboru, dlatego możemy zaproponować kilka ofert rozwiązań finansowania kserokopiarek używanych. Zespół Kserotech zajmuje się przygotowaniem niezbędnych dokumentów
i kompleksowym przygotowaniem kredytu na kserokopiarki kolorowe i czarno-białe.

 

Istotnym elementem leasingu na nową kserokopiarkę jest możliwość odpisania każdej raty od podatku, ponieważ jest ona kosztem uzyskania przychodu. Dodatkowo, nasze urządzenia Ricoh i Konica Minolta są objęte pisemną gwarancją oraz ubezpieczeniem od przepięć. Istnieje również możliwość zawarcia kontraktu serwisowego na urządzenia leasingowane.

 

            Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z fachowcami Kserotech. Wybierzemy optymalne rozwiązanie dla Państwa firmy przy leasingu kserokopiarek.