Sprzedaż Hurtowa Kserokopiarek Ricoh i Konica Minolta

Kserotech – biurowe urządzenia poleasingowe

Pomagamy ludziom osiągnąć sukces, wspierając płynny obieg dokumentów w firmie.

Co sprzedajemy?

Spokój i stabilizację, dzięki oferowaniu kserokopiarek Ricoh i Konica Minolta. Możemy to zagwarantować naszym Klientom, dzięki kompleksowej i wieloaspektowej współpracy z firmami oferującymi serwis oraz sprzedaż kserokopiarek poleasingowych Ricoh i Konica Minolta.

Jak to działa?

Nasi specjaliści współpracują z głównymi firmami, które magazynują urządzenia. Maszyny, które wybieramy, nie są przypadkowe. To starannie wyselekcjonowane sprzęty z kilkuset egzemplarzy tego samego modelu. W naszej szerokiej ofercie znajdują się m. in. urządzenia do dalszej odsprzedaży o formacie A4, A3, biurowe, półprzemysłowe oraz stricte przemysłowe.
Kserotech oferuje Klientom możliwość kupna urządzeń w pakietach. Potrzebujesz do firmy kilka różnych maszyn? Kilka większych o znacznej mocy przerobowej, kilka standardowych urządzeń biurowych w kolorze i dwa sprzęty czarno-białe? Dobierzemy dla Ciebie optymalny pakiet tak, by spełniał wszystkie określone wymagania wydajnościowe w Twoim przedsiębiorstwie.

Hurt kserokopiarek poleasingowych

Oferujemy także sprzedaż hurtową kserokopiarek na atrakcyjnych warunkach, która jest dostępna dla większych firm. Zajmujemy się transportem kserokopiarek do dalekiej Azji, dzięki doskonałej współpracy z firmami transportowo-drogowymi oraz z transportem wodno-powietrznym.
Prowadzimy sprzedażą hurtową urządzeń marki Canon, Xerox, Kyocera
i oryginalnych tonerów Ricoh.

Zapraszamy do współpracy z Kserotech.