Niezależny serwis kserokopiarek

Wyspecjalizowany serwis kserokopiarek na terenie ŚląskaSerwis Kopiarek Ricoh Bizhub Kserotech

„Sprzedać i obiecać może każdy,

ale zadbać o sprawne i niezawodne działanie tylko doświadczony serwis”

Firma Kserotech największy nacisk kładzie na jakość usług w dziale serwisu. Wyznajemy zasadę, że każdy może sprzedać urządzenie. Nic prostszego.  Jednorazowy  wydatek i już można cieszyć się sprzętem ułatwiającym prace. Aby jednak satysfakcja nie ustala wraz z pierwszą usterką potrzebna jest kompetentna obsługa serwisowa. Tą świadczymy na terenie Śląska oraz województw ościennych.

Doświadczenie oraz wiedza podparta praktyką

„Doświadczenie? Wiedza ? Umiejętności? W moim przypadku to przede wszystkim praktyka. Od 2006 roku jestem czynnym serwisantem.

Pracując jako serwis w firmach o podobnym profilu miałem do czynienia z przeróżnymi  maszynami, ich błędami, czy uszkodzeniami .  Kluczem do sukcesu jest nie tylko poznanie zasad działania urządzenia, czy  „kartkowanie”  dokumentacji technicznej, ale też słuchanie klienta. Podczas licznych serwisów, przeglądów mogłem w sposób bezpośredni poznać oczekiwania klientów. Dzięki temu dziś mogę oferować wysokiej jakości serwis kserokopiarek, sprzedaż, warunki dzierżaw czy kontraktów. Nabyte doświadczenie otworzyło mnie na potrzeby klienta, zindywidualizowało moje podejście do niego . Gdyby nie to, byłbym pracownikiem ściśle trzymającym się wytycznych szefa „teoretyka” , który od kilkudziesięciu lat nie miał śrubokręta w ręce. Dlatego za doświadczenie, które dzisiaj posiadam, rady oraz sugestie, każdej osobie z którą miałem kontakt podczas serwisów, instalacji maszyn, przeglądów serdecznie dziękuję.” – Dawid Zieliński

Serwis Konica Minolta oraz Ricoh

Firma Kserotech skupia się na dwóch markach kserokopiarek. Konica Minolta oraz Ricoh. Spowodowane jest to dostępem do oryginalnych i zamiennych części oraz wieloletnią współpracą z firmami zagranicznymi dystrybuującymi tonery, czy materiały eksploatacyjne do tychże maszyn. Skutkuje to cenami niższymi niż na portalach aukcyjnych, a za ich jakość ręczę osobiście. Do naszych maszyn trafiają tylko najlepszej jakości zamienniki lub oryginalne części. Dzięki temu współpracę z nami podejmuje coraz większa rzesza klientów (także tych korzystających początkowo z usług firm konkurencyjnych).  Zdajemy sobie sprawę, że poza kserokopiarkami  w Państwa firmach znajdują się kompaktowe drukarki nabiurkowe hp, oki, czy dell. One również potrzebują tonerów, czy ulegają awarii. Serwis firmy Kserotech służy pomocą również w tej kwestii. Drobna naprawa, wycena czy diagnoza? Dla nas to nie problem.

Tego się nie da! Ten model tak ma, kup Pan nowe!” – słyszałeś to już? Nie da, to włożyć czarny toner w miejsce magenty. 

Serwis naszej firmy nie skupia się wyłącznie na obsłudze maszyn zakupionych u nas. Nasza pomoc skierowana jest do wszystkich użytkowników urządzeń Konica Minolta oraz Ricoh. Uważasz, że cena naprawy jest zbyt wysoka? Lub słyszysz, że czegoś się nie da?  My przyjedziemy i udowodnimy, że się da! Poważnie traktujemy każdego klienta, zdajemy sobie sprawę, iż sprawny sprzęt to sprawny obieg dokumentacji w firmie.  Przewagą naszej firmy jest to, że skupiliśmy się wyłącznie na klientach, do których nasz szybki serwis jest w stanie dojechać w parę godzin oraz opracowaliśmy system priorytetu zleceń. Jeśli urządzenie sprawia kłopot, zlecenie jest realizowane w pierwszej kolejności. Stworzyliśmy umowę opieki serwisowej, dla osób które nie chcą być zaskakiwani kosztami napraw lub wymian tonerów. Nasz Kontrakt Serwisowy jest ustalany indywidualnie zgodnie z posiadanym urządzeniem oraz jego miesięcznym obciążeniem.

Serwisowe przygotowanie urządzeń

Ważne w sprzedaży kserokopiarki jest jej przygotowanie. Każda z naszych maszyn przechodzi przez ręce doświadczonego i wnikliwego pracownika serwisu, zostaje przygotowana,  wyczyszczona oraz dostarczona na obszarze objętym naszym działaniem. Uważamy, że naszym obowiązkiem jest ograniczenie stresu związanego  z nowym urządzeniem w Twojej firmie, dlatego  po dostarczeniu i uruchomieniu kserokopiarki nasz serwisant przeprowadzi bezpłatne szkolenie personelu z obsługi urządzenia.  Wdrażamy funkcje sieciowe maszyny do sieci klienta, instalujemy oprogramowania do drukarki oraz skanera jednocześnie prowadząc szkolenie pracownika. Chodzi o to, by po wyjściu naszego pracownika klient mógł w pełni korzystać z funkcji  jakie oferuje zakupiony w naszej firmie sprzęt.

Reakcja serwisu

Urządzenia serwisowane przez Kserotech podpięte są do systemu powiadomień o stanie maszyny. Dzięki temu Twoi pracownicy nie muszą zajmować się zgłaszaniem usterek, czy kończącego się toneru. Nasz serwis otrzymuje powiadomienia bezpośrednio z maszyny, co maksymalnie skraca czas jego reakcji. Chcemy, by klient mógł w pełni zająć się swoimi sprawami, a kwestie kserokopiarki zostawił specjalistom.

Zawsze możesz nas sprawdzić, dołącz do grona zadowolonych klientów

„Uważasz ze utrzymanie kserokopiarki kosztuje Cię zbyt dużo a przeglądy masz co parę ryz papieru” – zmień gwaranta, wraz z warunkami.

Posiadasz kserokopiarkę innej firmy, ale masz zastrzeżenia co do obsługi serwisowej? Nie podobają Ci się warunki  gwarancji? Skarżysz się na brak kompetencji  ze strony serwisanta, któremu brak fachowej wiedzy związanej z drukiem sieciowym czy skanerem? Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób.  Zapraszamy również do bezpłatnych konsultacji. Przyjedziemy, zdiagnozujemy problem, wycenimy i sam się przekonasz ze naprawa nie musi być kosztowna, a usterka nie musi skończyć się wymianą sprzętu na nowy. Gdybyś chciał kupić kserokopiarkę zadzwoniłbyś po serwis do obecnie używanego modelu? Czy zadzwonił do działu handlowego!?

gramy w otwarte karty

serwis-kserokopiarek