Nasi klienci

Państwa potrzeby – naszym wyzwaniem

 

Obsługujemy każdego Klienta. Nie jest ważne, czy posiadacie Państwo prężnie rozwijający się biznes, czy dopiero startujecie.

Mały sklep na obrzeżach miasta, w którym pracuje kierowca i sprzedawca? Jednoosobowa działalnosć gospodarcza? Dwuosobowa agencja reklamy? Salon piękności, gdzie pracują dwie dziewczyny?

Właśnie na takich klientów czekamy. Nikogo nie zostawimy bez pomocy, każdemy z Państwa dobierzemy dopowiedni rodzaju kseokopiarki gwarantującej prawidłowy obieg dokumentów, niezbędny w kazdej, nawet najmniejszej firmie.

Zaufało nam wiele firm z różnych sektorów gospodarki, ponieważ nasza firma stawia na kompleksową obsługę każdego Klienta, począwszy od zakupu kserokopiarki, przez użytkowanie, serwis i końcowe złomowanie.

Wybieramy sprzęt specjalnie dla Państwa. Jeśli określony model kserokopiarki jest aktualnie niedostępny – gwarantujemy zamiennik wysokiej klasy o parametrach nieodbiegających od oryginału. Zamawiamy odpowiedni sprzęt i dostarczamy właściwy model.

Otrzymujecie Państwo urządzenie z oryginalnymi materiałami, na które dajemy pisemną gwarancję. Obejmuje ona sprzet i materiały eksploatacyjne.

Ubezpieczamy sprzęt od przepięć, wyładowań atmosferycznych i awarii niezależnych od człowieka.

Jeśli w firmie wydarzyła się awaria sprzętu drukującego – wystarczy zadzwonić
i umówić  wizytę naszego technika. Awaria na Śląsku? – Przyjedziemy i rozwiążemy problem w ciągu 1,5 h. Poza województwem śląskim – wzywamy zaprzyjaźniony serwis, który już jedzie.

Importujemy kserokopiarki bezpośrednio od firm leasingujących z Austrii i Niemiec. Dzięki takim zachowaniom handlowym, mamy zawsze dostęp do maszyn o niskim przebiegu oraz do najsolidniejszych materiałów eksploatacyjnych.

Do każdego zakładu pracy zaoferujemy i doradzimy odpowiedni model urządzenia wielofunkcyjnego, kserokopiarki, drukarki kolorowej, kopiarki A3, skanera oraz dopasujemy idealny tusz i toner.

W zależności od Państwa potrzeb oferujemy sprzedaż sprzętu, dzierżawę i kontrakt serwisowy.

Cena sprzętu i zakres współpracy są ustalane zawsze indywidualnie, wg potrzeb Klienta.

Proponujemy rozwiązania, które pomogą Państwu zredukować koszty, przy jednoczesnym usprawnieniu obiegu, archiwizacji i produkcji dokumentów w firmie.

George Shrenk powiedział: „Klienci mogą schodzić się tłumnie, ale zadowolenie odczuwają pojedynczo”.

My, staramy się o satysfakcję każdego Klienta.

Zespół Kserotech