Skip to main content

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C224e / C284e / C364e

Konica minolta Bizhub C224e wielofunkcyjne urządzenie kolorowe przystosowane do pracy w biurze i korporacji

 • prędkość 22 / 28 / 36 wydruków na minutę
 • nowoczesny wygląd
 • podajnik oryginałów ARDF
 • kolorowy skaner z automatycznym obracaniem dokumentu
 • pomijanie pustych kartek przy skanowaniu czy ksero
 • wyświetlacz ciekłokrystaliczny z obsługą urządzeń USB
 • tryb łączenia oryginałów, skanowanie dokumentów typu dowód czy paszport
 • personalizacja paska funkcji
 • podajnik boczny By-Pass
 • kolorowa dwustronna drukarka o wysokiej jakości wydruku
 • praca w sieci komputerowej (możliwość pracy po wifi)
 • uniwersalne kasety o możliwości zmiany formatu
 • dodatkowe aktywne podstawy
 • energooszczędny tryb EKO
 • funkcje uwierzytelniania dokumentacji

Konica Minolta bizhub C224e

Nowoczesna, ekonomiczna i wielofunkcyjna kolorowa kserokopiarka biurowa Konica Minolta bizhub C224e wybierana jest przez pracowników biur, grafików, designerów, agencje reklamowe. Cenią ją sobie osoby, które potrzebują wysokiej jakości wydruków, dostępu do rozwiązań sieciowych oraz prostej obsługi. Tym, co przemawia za tym urządzeniem jest przede wszystkim jego jakość, mnogość funkcji, kserokopiarka o  niskich kosztach materiałów eksploatacyjnych, a także żywotność samej kopiarki.

 

Trzy dostępne modele różniące się prędkoscią 22 / 28 / 36 kopii na minutę w kolorze

Konica minolta bizhub C224e jest najczęściej poszukiwanym modelem na rynku urządzeń kolorowych. Nie tylko ze względu na mnogość funkcji ale przede wszystkim z powodu niskiej cenie zakupu. Na rynku spotkać można modele C284e oraz C364e. Jaka jest różnica? w prędkości. W przypadku tej serii pierwsze dwie cyfry określają prędkość wydruku zaś ostatnia serie. W przypadku małych pracowni w których znajduje się parę komputerów sieciowych prędkość 22 stron na minute całkowicie wystarczy. Taka ilość wydruku wpasowuje się w małe nakłady jednorazowo, np. faktury czy projekty. Prędkość 36 kopii na minute czyli bizhub o oznaczaniu C364e w znacznej większości posiada już finishery czyli dostawki wspomagające wykończenie pracy. Wygląd zewnętrzny, obsługa jest tożsama co w przypadku C224e jednak została stworzona z myślą o większych nakładach wydruków produkowanych w jednej pracy, aby zadanie zostawało szybciej wykonane i urządzenie było gotowe na przyjęcie następnej pracy. bardzo dobrze sprawdza się w przypadku urządzenia drukującego obsługującego kilka działów korporacji lub kilku projektantów tworzących dokumentacje architektoniczną. Wspomniane finishery potrafią od razu zszyć dokumenty podziurkować na potrzeby archiwizowania ich w segregatorach, ale również umożliwiają zszyć akty np. notarialne. W przypadku bardziej wymagających, finisher może posiadać funkcje składania kartek. Niezastąpiony w przypadku gazetek A5 zszytych w grzbiecie. Połączenie tych dwóch urządzeń niezależnie od prędkości maszyny, sprawia ze automatyzujemy tworzenie dokumentacji. Wyręczą nas w sortowaniu dokumentów, zszywaniu, dziurkowaniu, a to wszytko za kliknięciem myszki w sterowniku drukarki komunikującym się z użytkownikiem w ojczystym języku, jednocześnie obrazkowo informując jaki efekt końcowy otrzymamy na tacce wyjściowej z naszego bizhuba.

Ponad 500 tysięcy stron na jednej wywoływaczce

Konica Minolta bizhub C224e to tania drukarka do biura. Jest opłacalna dzięki wydajnym tonerom, które specjalnie dla tego modelu zostały przygotowane przez producenta. Żywotność developera to ponad 500 tysięcy kopii, ale przy odpowiednim użytkowaniu i serwisowaniu, a także dzięki używaniu oryginalnych części i tonerów, całkowita liczba wykonanych kopii może wzrosnąć nawet kilku milionów. Jeden oryginalny toner to około 28 tysięcy kopii, a żywotność bębna to około 150 tysięcy odbitek. Dzięki temu drukarka jest ekologiczna i przyjazna dla środowiska. Wydłużona żywotność komponentów oraz materiałów eksploatacyjnych sprawia, że nie musimy wymieniać ich tak często, jak ma to miejsce w przypadku innych drukarek. Model ten nie generuje elektroodpadów.

Mnogość funkcji sieciowych

Tania drukarka do biura Konica Minolta bizhub C224e stworzona została z myślą o użytkowaniu w biurach, małych agencjach reklamowych, a także w biurach architektonicznych. Jest wyposażona w bardzo wiele funkcji sieciowych, wśród których możemy wymienić między innymi drukowanie z dowolnego komputera, zakładanie profili użytkowników i ich szyfrowanie, uruchamianie urządzenia za pomocą kodu lub czytnika linii papilarnych, skanowanie sieciowe dokumentu do wszystkich użytkowników czy też skanowanie do wielu rodzajów dokumentów wyjściowych, w tym PDF, JPG, TIFF. To nie wszystko, skaner sieciowy A3 dzięki zaawansowanym ustawieniom może skanować w kolorze bezpośrednio do pamięci USB, do folderów na FTP czy od razu do załącznika poczty elek-tronicznej. Dodatkowo urządzenie posiada wbudowany modem faksu.

Szybkie wydruki i odbitki, nawet te zaawansowane

Dzięki swojej konstrukcji oraz oprogramowaniu drukarka daje możliwość drukowania kolorowych oraz czarno‑białych dokumentów z prędkością 22/28/36 wydruków na minutę. Wszystko zależne jest od rodzaju dokumentu, papieru oraz innych preferencji użytkownika. Ta ekonomiczna kserokopiarka kolorowa A3 umożliwia także drukowanie dwustronne bez konieczności przekładania ręcznie stron. Pozwala skanować automatycznie dokumenty i opuszczać puste strony, co zapewnia oszczędność papieru i przyspiesza pracę urządzenia. Przy zastosowaniu odpowiednich finiszerów i podajników, dokumenty mogą być zszywane i dziurkowane.

Kolorowa kserokopiarka A3 dla architekta i projektanta

Drukarka Konica Minolta bizhub C224e Dzięki zaawansowanym opcjom można na niej drukować banery o długości 120 cm, składać dokumenty w listy lub ulotki i broszury. Dodatkowo dzięki niej zszyjemy broszury, a także wstawimy do dokumentów gotowe przekładki. Na tej drukarce z łatwością można wydrukować dokumenty i kreacje nawet na papierze o gramaturze 300g/m2. została stworzona z myślą o architektach oraz projektantach graficznych, designerach, a także grafikach.

 

Wymiary kserokopiarkiwymiary kserokopiarki Konica Minolta Bizhub C224 C224e C454e
 

 

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami lub wróć do katalogu!
Złóż zamówienie! Cena na zapytanie
Kolor
Tak
Gwarancja
Tak
Format
Od A6 do SRA3
Gramatura
52-300g
Prędkość skanowania A4
80 / 160
Skaner kolorowy
Tak
Ubezpieczenie
Nie
Duplex
Tak
Możliwość rozbudowy
Tak
Wydajność toneru (czarnego)
27000
Wydajność toneru (kolorowego)
25000
Wydajność bębnów (czarnego)
120000
Wydajność bębnów (kolorowego)
75000
Wydajność wywoływaczki (kolorowa)
600000
Wydajność wywoływaczki (czarna)
600000

Dedykowane sterowniki

Dedykowany sterownik do Bizhub C224 / C224e dla Windows 64 bity

Kliknij aby pobrać!

Dedykowany sterownik do Bizhub C224 / C224e dla Windows 32 bity

Kliknij aby pobrać!

Program wspomagający skanowanie sieciowe

Kliknij aby pobrać!

Skrócona instrukcja obsługi

Kliknij aby pobrać!