Skip to main content

Konica Minolta Bizhub 454e / 554e

Stworzona do dużego obciążenia pracą zarówno przy wydrukach jak i skanowaniu.

 • predkość 45 / 55 kopii na minutę
 • kolorowy skaner dwustronny
 • drukarka sieciowa
 • duplex zapewniający pracę ciągłą
 • specjalistyczny podajnik boczny do 300g
 • uniwersalne kasety na papier
 • intuicyjny panel w jezyku polskim
 • rozbudowa o finishery (sładarki i zszywarki) i banki papieru
 • możliwość kodów użytkownika
 • opcje dodatkowe takie jak fax czy czytnik kart pracowniczych
 • funkcja bezpiecznego wydruku (zgodne z RODO)
 • materiały eksploatacyjne oraz toner wysokiej wydajności
 • niskie zużycie prądu
 • oprogramowanie dla administratorów sieci
 • skaner obsługuje protokoły SMB ; FTP ; E-Mail
 • wbudowany dysk umożliwia tworzenie skrzynek użytkowników
 • zoom dokumentów od 25-400%
 • nowoczesny wygląd

Kserokopiarka, a raczej pół produkcyjne urządzenie wielofunkcyjne Bizhub 454e jest skierowane do użytkowników dla których wysoka wydajność oraz czas jest bardzo ważny. Mimo niewielkich rozmiarów jak na tą klasę urządzeń pozwala na wydruki nawet 55 kopii na minute. Budowa wewnętrzna oraz możliwości produkcyjne stawia ten model na czele jednej z najmniej awaryjnych urządzeń tej kasy. Naturalnym środowiskiem dla tego modelu jest sieć w korporacjach, gdzie kilka stanowisk jest połączone z drukarką. Kolejkowanie dokumentacji, funkcje automatyzacji oraz możliwość tworzenia kont użytkowników pozwala na kontrole ilości wydruków przez danego pracownika. W czasach zaostrzonych przepisów o danych osobowych RODO , przy centralizacji tego typu urządzeń np. na korytarzach czy specjalnych wydzielonych pomieszczeniach, posiadamy możliwość zaszyfrowanego magazynowania dokumentów na dysku maszyny. Ich wydruk odbywa się wyłącznie podczas fizycznej obecności osoby która posiada kod do danego dokumentu. Dzięki takiemu rozwiązaniu Bizhub 364e sprawdza się w urzędach państwowych takich jak ZUS czy Urząd Skarbowy. Gdzie poufność dokumentacji jest priorytetem. Wydajne materiały eksploatacyjne zapewniają długie działanie bez konieczności przestojów z powodu wymian serwisowych. W związku z wysokimi nakładami do jakich przyzwyczai nas prezentowany model nie może obyć się bez toneru który starcza na około 29 tysięcy stron (58 ryz papieru). Dlatego można te urządzenie spokojnie nazwać pól produkcyjnym.

Kolorowy skaner z funkcja odwracania dokumentów doskonale sprawdza się w roli archiwizatora, faktur, bilingów, specyfikacji. Dostęp do protokołów email, powoduje szybkie nadanie dokumentacji w formacie PDF do każdego użytkownika smartfonów lub innych urządzeń w sieci. System powiadamiania o stanie urządzenia połączony z oprogramowaniem administracyjnym powoduje ze kontrola pracy przez dział informatyczny staje się łatwiejsza i bardziej przejrzysta.

Dysk w urządzeniu nie tylko wspomaga pamięć urządzenia i nie jest tylko dodatkowym punktem w specyfikacji. W każdej firmie znajduje się segregator z pustymi formularzami, drukami, jak np. wnioski o urlop. W przypadku tradycyjnej próby skorzystania z takiego segregatora prawie zawsze dochodzi do przeszukiwania pliku stron, a w najlepszym wypadku wizyty na stronie odpowiedniego urzędu i pobranie nowego formularza. Bizhub 364e posiada możliwość tworzenia skrzynek użytkownika, z hasłem dostępu lub nie. Zeskanowanie druku do pamięci dyskowej za pomocą tej funkcji spowoduje umieszczenie oraz podpisanie całego segregatora na dysku w maszynie. Przejrzysta lista uchroni panią kadrowa, księgowa, od tracenia czasu na przeszukiwaniu skoroszytu. Poruszanie się po tego typu funkcjach z wrażenia skomplikowanych są intuicyjne i przejrzyste, znacznie poprawiające i ułatwiające codzienną pracę.

Kserokopiarka Bizhub 454e o dużej wydajności ale o niskich kosztach eksploatacyjnych.

Opcje dodatkowe, kserokopiarki pół przemysłowe czaro białe jak i kolorowe zawsze posiadają zaplecze akcesoriów które starają się do maksimum usprawnić prace. Dla firm tworzących formularze druki na papierze A4 standardowe kasety o pojemności 2tys stron mogą szybko okazać się niewystarczające a ciągłe dokładanie papieru kłopotliwe. z pomocą przychodzi nam opcja jaką jest bank papieru. Pozwala nam to na załadowanie dużej ilości papieru i zapewnienie ciągłej pracy urządzeniu bez przestojów. Z drugiej strony przy wykończeniu dokumentu dostępne są finishery które przy tego typu urządzeniu są niemal standardem. Wyobraźmy sobie 50 kopii formularzy z gdzie każdy posiada 25 stron. Należało by to pozszywać i podziurkować jeśli docelowo klient, lub rozstrzygający przetarg urzędnik miałby wpiąć do skoroszytu. Z pomocą przychodzi nam finisher z funkcja zszywania i dziurkowania. Automatycznie posegreguje nam strony, zszyje i podziurkuje, zaoszczędzając prace użytkownikowi. Dla firm tworzących instrukcje obsługi lub broszury informacyjne przydatną funkcją finishera jest broszura, czyli klasyczna składarka dokumentu. Nie tylko tworzy nam książeczki A5 z kartki A4 ale przede wszystkim ułoży nam strony w taki sposób by po złożeniu numeracja się zgadzała. Z dostępnych opcji jest jeszcze czytnik kart pracowniczych, fax, oraz adapter Wi-Fi dla firm posiadających wyłącznie sieć bezprzewodową.

Bizhub 454e/ 454e / 554e to twardy zawodnik w rodzinie kserokopiarek czaro-białych. Możliwości jakie za sobą niesie przyczyniają się do poprawy ergonomii pracy firm ceniących wygodę, prędkość i niezależność.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami lub wróć do katalogu!
Złóż zamówienie! Cena na zapytanie
Kolor
Nie
Gwarancja
Tak
Format
Od A6 do SRA3
Gramatura
60-300g
Prędkość skanowania A4
160
Skaner kolorowy
Tak
Ubezpieczenie
Tak
Duplex
Tak
Możliwość rozbudowy
Tak
Wydajność toneru (czarnego)
29300
Wydajność toneru (kolorowego)
-
Wydajność bębnów (czarnego)
130000
Wydajność bębnów (kolorowego)
-
Wydajność wywoływaczki (kolorowa)
-
Wydajność wywoływaczki (czarna)
600000

Dedykowane sterowniki

Aktualnie nie ma sterowników
Skontaktuj się telefonicznie!