Skip to main content

Kserokopiarka Ricoh MP 301

Ricoh mp301 urządzenie A4 z monochromatycznym wydrukiem.

 • prędkość 30 stron na minutę
 • kompaktowa obudowa idealna do małych biur
 • pełna obsługa sieciowa
 • kolorowy skaner
 • wbudowany post script adobe
 • podajnik ręczny od A4-A6
 • wbudowany duplex
 • niski pobór mocy
 • obsługa email
 • kolorowy wyświetlacz dotykowy
 • nowoczesny wygląd

Ricoh MP 301 urządzenie wielofunkcyjne A4 Ricoh MP 301 to szybkie, monochromatyczneurządzenia wielofunkcyjne A4, w kompaktowej obudowie. Wyposażone są w zaawansowany kontroler nowej generacji (GWNX), dzięki któremu oferują zaawansowane funkcje drukowania, kopiowania, skanowania oraz faksowania, a także idealnie integrują się z oprogramowaniem dodatkowym, każdym środowiskiem sieciowym oraz operacyjnym. Obsługa funkcji rozszerzonych jest niezwykle łatwa przez kolorowy panel dotykowy o przekątnej 4,3 cala, wyposażony w czytnik USB/SD. Wszystkie atuty oferowanego modelu pozwolą na zwiększenie produktywności Twojego biura każdego dnia.

Modele serii MP 301 pozwalają na zmniejszenie kosztów dzięki dostępnym trybom oszczędzania energii, funkcji drukowania oraz kopiowania w dupleksie, kompatybilności z oprogramowaniem archiwizacyjnym, a także możliwości zarządzania stopniem nasycenia druku. Urządzenie charakteryzuje się kompaktową obudową, która zaoszczędzi cenną przestrzeń w każdym biurze, zapewniając jednocześnie szeroką funkcjonalność. Nowoczesny design sprawi, że urządzenia te będą pasowały do każdego biura.

Obniżenie kosztów obiegu dokumentów

Uchylny, kolorowy panel dotykowy o przekątnej 4,3 cala, z możliwością personalizacji ekranu głównego oraz przypisywania skrótów do określonych funkcji, sprawia że nawet zaawansowane funkcje są wybierane w szybki i prosty sposób. Panel wyposażony jest również w czytnik USB/SD, który pozwala na drukowanie oraz skanowanie przy wykorzystaniu przenośnych nośników pamięci.

Ricoh mp 301 może być opcjonalnie wyposażone w moduł faxu oraz dodatkowe kasety na papier. Dostępne są również dedykowane mobilne szafki dzięki której kserokopiarka w całości prezentuje się jak większe kserokopiarki A3 zaś oprócz wielkości nie ustępuje im funkcjonalności. Idealny kompromis dla małych biur, jedne urządzenie zastąpi Ci kilka standardowych na biurkowych drukarek. Eksploatacja nie jest kasetowa, to znaczy że butla z tonerem jest odrębnym elementem, co przekłada się to na cenę jednostkową wyprodukowanego druku.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami lub wróć do katalogu!
Złóż zamówienie! Cena na zapytanie
Kolor
Nie
Gwarancja
Tak
Format
A5-A4
Gramatura
60-157g
Prędkość skanowania A4
30
Skaner kolorowy
Tak
Ubezpieczenie
Nie
Duplex
Tak
Możliwość rozbudowy
Nie
Wydajność toneru (czarnego)
8000
Wydajność toneru (kolorowego)
-
Wydajność bębnów (czarnego)
45000
Wydajność bębnów (kolorowego)
-
Wydajność wywoływaczki (kolorowa)
-
Wydajność wywoływaczki (czarna)
45000

Dedykowane sterowniki

Aktualnie nie ma sterowników
Skontaktuj się telefonicznie!