Nowość na polskim rynku. Fabrycznie nowe kserokopiarki z procesu refabrykacji United Bright

Nowe urządzenia wielofunkcyjne A3 do biura nawet 40% taniej

Zakup profesjonalnych drukarek dla biznesu może wiązać się z dużym nakładem finansowym. Niejednokrotnie nowa kserokopiarka biurowa znanej marki, takiej jak Ricoh, Konica, czy Canon kosztuje więcej niż mamy przeznaczone na ten cel w budżecie firmy. Prowadzi to do wyboru kopiarek tańszych, często używanych i nie zawsze będących w najlepszym stanie fizycznym i technicznym. Na rynku pojawia się jednak rozwiązanie, które Firma Kserotech wraz z firma Coppix zaproponuje klientom chcących nabyć nowe urządzenie biurowe a nie rozważa kupna sprzętu poleasingowego. Takim rozwiązaniem są kserokopiarki United bright. Nasza firma wraz z warszawskim partnerem wprowadza nowy model biznesowy, który pozwala kupić nowe, oryginalne kserokopiarki nawet 40% taniej. Jak to możliwe?

Ekologia w urządzeniach biurowych

Za sukces urządzeń United bright w Polsce odpowiada Rafał Ormowski. Działa on w branży drukarek i kopiarek od ponad 20 lat. Swoje doświadczenie przekuwa na kolejne sukcesy. Wyłączność na sprowadzenie United bright do Polski jest właśnie jednym z nich. Warto podkreślić, że firma Kserotech, partner Rafała Ormowskiego odpowiada za tę markę w województwie śląskim, oraz województwach przyległych. Uzupełniamy gwarancję producenta, naszą znaną klientom firmy Kserotech pięcioletnią gwarancją na urządzenie wraz z materiałami eksploatacyjnymi.

Do oferty naszej firmy wchodzą fabrycznie nowe urządzenia, które nie tylko posiadają gwarancję, ale także punkty serwisowe w całej Polsce. Każda kserokopiarka A3 dostarczana jest do klienta z kompletem oryginalnych tonerów, czego nie robią inni producenci.

Głównym atutem takich urządzeń wielofunkcyjnych A3 jest jednak ich cena, która jest około 40% niższa niż innych fabrycznie nowych urządzeń biurowych. Dodatkowo polityka cenowa firmy zakłada, że dany model będzie miał taką samą cenę niezależnie od sprzedawcy. Przykładowo model RB 3352 będzie posiadał tę samą cenę w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, czy też gdy zamówimy go online.

Kserokopiarki refabrykowane United Bright

W polityce United Bright nie ma żadnego haczyka, a oferowane urządzenia biurowe A3 są naprawdę nowymi markowymi produktami. Tajemnicą sukcesu jest słowo „refabrykowany”. Co ono oznacza? W dużym skrócie United bright kupuje od wiodących producentów drukarek modele, które są końcówkami serii, zostają zastąpione przez nowe produkty lub po prostu są dostępne w lepszych, promocyjnych cenach zakupu. Następnie drukarki takie transportowane są do jednej z fabryk należących do marki. Tam oryginalne obudowy są zastępowanymi obudowami United bright. Dodatkowo kserokopiarki A3 są poddawane przeglądowi technicznemu, który potwierdza ich sprawność i fabryczny stan. Tak powstają biurowe urządzenia refabrykowane.

Obecnie na rynku dostępne są następujące modele United Bright, które są odpowiednikami drukarek:

 

     United Bright          Model Oryginalny    
RB 3352 Ricoh MP 3352
RB 3353 Ricoh MP 3353
RB 5001 Ricoh mp 5001
RB 5002 Ricoh MP 5002
RC 3503 Ricoh MP C3503
RC 5502 Ricoh MP C5502
RC 5503 Ricoh MP C5503
RC 6003 Ricoh MP C6003
RB 7502 Ricoh MP 7502
RB 9002 Ricoh MP 9002

Oferta ta będzie starannie poszerzana o nowe popularne i cenione modele.

Tania kserokopiarka biurowa marki United Bright

Ten model biznesowy pozwala na to, aby fabrycznie nowe urządzenia biurowe, takie jak nowa kolorowa kserokopiarka A3 pojawiły się w biurach. Dzięki temu nawet mniejsze firmy, które potrzebują profesjonalnego sprzętu do drukowania i kserowania, a które nie mogły mogą pozwolić sobie na zakup nowych kopiarek, będą mogły to zrobić.

Do kogo skierowana jest oferta United Bright? Dla wszystkich osób i firm, które nie chcą kupować produktów proleasingowych lub używanych, a nie mogą pozwolić sobie na zakup drukarki w cenie rynkowej. To także oferta dla tych, którzy potrzebują sprzęt nowy, na gwarancji, z kompletem tonerów.

Gdzie szukać kopiarek wielofunkcyjnych United bright?

Urządzenia wielofunkcyjne będą dostępne u sprzedawców końcowych, w sklepach, które sprzedają drukarki i kopiarki dla biznesu. Osoby zainteresowane ofertą mogą także pozyskać ją bezpośrednio przez kontakt z naszymi handlowcami. Pomogą oni wybrać odpowiedni model, dopasowany do wymagań firmy.

Ogromne doświadczenie na rynku urządzeń drukujących oraz kopiujących Pana Rafała w połączeniu z innowacjami wprowadzonymi do oferty przez naszą firmę na rynek Śląski zaowocowało stworzeniem nowej propozycji dla klientów z całej Polski. Alternatywa dla urządzeń nowych oraz poleasingowych. Jesteśmy przekonani ze dając szerszą możliwość wyboru, każdy poszukujący taniej nowej kserokopiarki A3 do biura znajdzie coś skrojonego na potrzeby firmy. Z naszej strony możemy zapewnić fachowe doradztwo oraz pełne wsparcie serwisowe.

zapraszamy do katalogu maszyn United Bright

 

Kserotech Chorzów usługi dla firm